Dziś jest , r.
giweather joomla module

Mimo natłoku spraw organizacyjnych związanych z naszymi turniejami w Jonkowie, znależliśmy chwilę aby zagrać w kolejnym turnieju. A co najważniejsze zajęliśmy w nim 2 miejsce.

20181128 14Nasze dzieciaki zaprezentowały się z jak najlepszej strony. Przegraliśmy tylko z DKS Dobre Miasto 3-2 i to po golu straconym w ostatniej minucie.
Na dodatek najlepszym strzelcem turnieju z 13 strzelonymi golami został Bartek Soliwoda.
Cieszymy się bardzo, bo jest to kolejny pozytywny występ zawodników i zawodniczek z naszej szkółki. Praca przynosi efekty. Tak trzymać.
Wyniki:
1. MP Jonkowo- Pisa Barczewo Zieloni 2:1
2. MP Jonkowo- Warmia Olsztyn 4:1
3. MP Jonkowo- AP Ostróda 5:0
4. MP Jonkowo- Pisa Barczewo Biali 4:1
5. MP Jonkowo- Warmia Olsztyn II 4:1

Zapraszamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku (tam więcej informacji, postów ,zdjęć)!
MŁODY PIŁKARZ JONKOWO –POLUB NAS!

Wszystkie dzieci od 4 roku życia zapraszamy do naszej szkółki, do trenowania i wspólnej zabawy. W razie pytań zapraszamy do kontaktu. Młody Piłkarz Jonkowo to nie tylko piłka nożna ale przede wszystkim zajęcia ogólnorozwojowe dla twojego dziecka.
Od poprzedniego sezonu do naszej ekipy dołączył trener personalny Paweł Przygocki, który z każdą grupą prowadzi zajęcia pod kątem treningu motorycznego i koordynacji ruchowej. Zachęcamy do przyjścia na trening próbny, DOŁĄCZ DO NAJLEPSZYCH!

W okresie zimowym trenujemy na Sali Gimnastycznejw SP im. T. Kościuszki w Jonkowie. Treningi odbywają się w środy, czwartki, piątki i soboty. Prosimy o kontakt telefoniczny, a wtedy poinformujemy o godzinie treningu odpowiedniej grupy wiekowej.20181128 15

W razie zapytań zapraszamy do kontaktu:
TRENERZY:
MARIUSZ KRECH, tel. 664 911 534,
ARKADIUSZ JURKIEWICZ, tel.515 569 956