Dziś jest , r.
giweather joomla module

Kolejne emocje związane z turniejami za nami. Tym razem na boisku rywalizowali ze sobą zawodnicy i zawodniczki z rocznika 2009.

20181128 11Piękne bramki, świetne akcje i cudowne parady bramkarzy, tego nie zabrakło na tym turnieju. Licznie zgromadzona widownia nie miała prawa się nudzić.
MP Jonkowo zajął 3 miejsce, wygrywając w ostatnim spotkaniu z AP Ostróda po rzutach karnych 3:2.
Druga drużyna uplasowała się na 7 pozycji również zwyciężając w karnych z FunFutbol Olsztyn w takim samym stosunku bramkowym.
Zwycięzcami turnieju została drużyna AP Polonia 2018 Pasłęk w finale pokonując drugi zespół FunFutbol Olsztyn 2:1. Gratulujemy.
Królem strzelców turnieju został nasz snajper Adam Pięknik z 9 bramkami na koncie.
Trener na najlepszego zawodnika swojej drużyny wybrał bramkarza Ksawerego Falacińskiego, który w meczu o trzecie miejsce obronił dwa rzuty karne
Dziękujemy wszystkim za pomoc w organizacji.
Połowa całego cyklu turniejów za nami. Już w najbliższą niedziele zapraszamy na kolejny. Do zobaczenia.

Zapraszamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku (tam więcej informacji, postów ,zdjęć)!
MŁODY PIŁKARZ JONKOWO –POLUB NAS!

Wszystkie dzieci od 4 roku życia zapraszamy do naszej szkółki, do trenowania i wspólnej zabawy. W razie pytań zapraszamy do kontaktu. Młody Piłkarz Jonkowo to nie tylko piłka nożna ale przede wszystkim zajęcia ogólnorozwojowe dla twojego dziecka.
Od poprzedniego sezonu do naszej ekipy dołączył trener personalny Paweł Przygocki, który z każdą grupą prowadzi zajęcia pod kątem treningu motorycznego i koordynacji ruchowej. Zachęcamy do przyjścia na trening próbny, DOŁĄCZ DO NAJLEPSZYCH!

W okresie zimowym trenujemy na Sali Gimnastycznejw SP im. T. Kościuszki w Jonkowie. Treningi odbywają się w środy, czwartki, piątki i soboty. Prosimy o kontakt telefoniczny, a wtedy poinformujemy o godzinie treningu odpowiedniej grupy wiekowej.

W razie zapytań zapraszamy do kontaktu:
TRENERZY:
MARIUSZ KRECH, tel. 664 911 534,
ARKADIUSZ JURKIEWICZ, tel.515 569 956

20181128 12