Dziś jest , r.
giweather joomla module

Artykuł o naszej działalności i cyklu turniejów, które organizujemy napisał najbardziej znany portal piłkarski w Polsce www.laczynaspilka.pl.

Cieszymy się, że nasza praca została dostrzeżona nie tylko w naszym regionie. Jest to dla nas taka mała nagroda zatrud jaki wkładamy codziennie w rozwój naszej szkółki oraz kolejny impuls do jeszcze bardziej wytężonej pracy. Promujemy w ten sposób też piłkę na Warmii i Mazurach a co najważniejsze naszą Gminę Jonkowo.

Link do artykułu w serwisie Łączy nas piłka >>

Zapraszamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku (tam więcej informacji, postów ,zdjęć)!
MŁODY PIŁKARZ JONKOWO – POLUB NAS!

Wszystkie dzieci od 4 roku życia zapraszamy do naszej szkółki, do trenowania i wspólnej zabawy. W razie pytań zapraszamy do kontaktu. Młody Piłkarz Jonkowo to nie tylko piłka nożna ale przede wszystkim zajęcia ogólnorozwojowe dla twojego dziecka.
Od poprzedniego sezonu do naszej ekipy dołączył trener personalny Paweł Przygocki, który z każdą grupą prowadzi zajęcia pod kątem treningu motorycznego i koordynacji ruchowej. Zachęcamy do przyjścia na trening próbny, DOŁĄCZ DO NAJLEPSZYCH!

W okresie zimowym trenujemy na Sali Gimnastycznej w SP im.T.Kościuszki w Jonkowie. Treningi odbywają się w środy, czwartki, piątki i soboty. Prosimy o kontakt telefoniczny, a wtedy poinformujemy o godzinie treningu odpowiedniej grupy wiekowej.

W razie zapytań zapraszamy do kontaktu:
TRENERZY:
MARIUSZ KRECH, tel. 664 911 534,
ARKADIUSZ JURKIEWICZ, tel.515 569 956