Dziś jest , r.
giweather joomla module

Drużyna Orlik trenera Mariusza awansowała do finału Ligi Wojewódzkiej Orlika, który odbył się w Dobrym Mieście. Zajęliśmy dobre 3 miejsce, ustępując tylko drużynom gospodarzy.

20181030 02Nasi zawodnicy spisali się świetnie i jesteśmy z nich bardzo dumni. Z każdym turniejem czy rozegranym meczem widać gołym okiem, jakie robią postępy nasi podopieczni. Dla nas trenerów to ogromna satysfakcja i motywacja do dalszej pracy.

„Pamiętam jak pierwszy raz z tą grupą 3 lata temu przyjechaliśmy na turniej do Dobrego Miasta i nie byliśmy wstanie dorównać innym drużynom, a teraz rywalizujemy jak równy z równym!” - takimi słowami podsumował turniej trener Mariusz.

Wyniki:
WSP Młody Piłkarz Jonkowo- AP Progres Lidzbark Warmiński 0:1
DKS Dobre II Miasto-WSP Młody Piłkarz Jonkowo 6:1
DKS Dobre Miasto- WSP Młody Piłkarz Jonkowo 2:1
MKS Kaczkan Huragan Morąg- WSP Młody Piłkarz Jonkowo 0:2
WSP Młody Piłkarz Jonkowo- MBKS Victoria Bartoszyce

Zapraszamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku (tam więcej informacji, postów ,zdjęć)!
MŁODY PIŁKARZ JONKOWO –POLUB NAS!

Wszystkie dzieci od 4 roku życia zapraszamy do naszej szkółki, do trenowania i wspólnej zabawy. W razie pytań zapraszamy do kontaktu. Młody Piłkarz Jonkowo to nie tylko piłka nożna ale przede wszystkim zajęcia ogólnorozwojowe dla twojego dziecka.
Od poprzedniego sezonu do naszej ekipy dołączył trener personalny Paweł Przygocki, który z każdą grupą prowadzi zajęcia pod kątem treningu motorycznego i koordynacji ruchowej. Zachęcamy do przyjścia na trening próbny, DOŁĄCZ DO NAJLEPSZYCH!

20181030 03W okresie zimowym trenujemy na Sali Gimnastycznej w SP im.T. Kościuszki w Jonkowie. Treningi odbywają się w środy, czwartki, piątki i soboty. Prosimy o kontakt telefoniczny, a wtedy poinformujemy o godzinie treningu odpowiedniej grupy wiekowej.

W razie zapytań zapraszamy do kontaktu:
TRENERZY:
MARIUSZ KRECH, tel. 664 911 534,
ARKADIUSZ JURKIEWICZ, tel.515 569 956