Dziś jest , r.
giweather joomla module

W dniu 25.10.2018 r. o godzinie 7:16 w programie na żywo "Wstaje nowy dzień" na antenie TVP3 Olsztyn wystąpił zawodnik ASW Jonkowo Filip Zakrzewski wraz z trenerem, Markiem Bębenkiem.

Zapraszamy do obejrzenia ich występu. Link do programu znajduje się pod adresem: https://olsztyn.tvp.pl/39624184/251018-cz1?fbclid=IwAR1-5TqB95V2VEqCxFDb5p7il3KhWrzKFt2p3gTulWBNem3w-uVCKPnP48o (relacja rozpoczyna się od 13 minuty do 21).

W programie mówiliśmy o ostatnich sukcesach Filipa na otwartych mistrzostwach Niemiec "German Open" w Dortmundzie, gdzie wywalczył złoto w swojej kategorii wiekowej i wagowej. Rozmawialiśmy o sportowej drodze do sukcesu jaką trzeba przebyć na treningach i poza nimi, o wyzwaniach i wyrzeczeniach z tym związanych.

Nie zapomnieliśmy również o podziękowaniach dla instytucji i podmiotów wspierających naszych zawodników: Urzędu Gminy Jonkowo, Warmińskiego Banku Spółdzielczego w Jonkowie i Starostwa Powiatowego w Olsztynie. W tym roku już po raz drugi byliśmy zaproszeni do studia TVP3 Olsztyn. Poprzednio w czerwcu tego roku rozmawialiśmy nt. organizowanej przez Akademię Sztuk Walki Jonkowo akcji "Stop dopalaczom! Moim dopalaczem jest sport".

GALERIA ZDJĘĆ >>