Dziś jest , r.
giweather joomla module

W czwartek 18.10.2018 r. odbył się turniej półfinałowy Ligi Żaka w Ostródzie. Graliśmy z trzema drużynami z AP Ostróda. Pierwszy mecz to zimny prysznic i przegrana 4:0.

20181023 05W następnych meczach drużyna pokazała charakter wygrywając 6:0 i 5:2. Takie wyniki dały nam drugie miejsce w grupie. Jesteśmy zadowoleni z turnieju i wracamy dobrych nastrojach.

Zapraszamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku (tam więcej informacji, postów ,zdjęć)! 
MŁODY PIŁKARZ JONKOWO –POLUB NAS!

WSZYSTKIE DZIECI od 4 roku życia zapraszamy do naszej szkółki, do trenowania i wspólnej zabawy. W razie pytań zapraszamy do kontaktu. Młody Piłkarz Jonkowo to nie tylko piłka nożna ale przede wszystkim zajęcia ogólnorozwojowe dla twojego dziecka.
Od poprzedniego sezonu do naszej ekipy dołączył trener personalny Paweł Przygocki, który z każdą grupą prowadzi zajęcia pod kątem treningu motorycznego i koordynacji ruchowej. Zachęcamy do przyjścia na trening próbny, DOŁĄCZ DO NAJLEPSZYCH!

W okresie zimowym trenujemy na Sali Gimnastycznej w SP im.T.Kościuszki w Jonkowie. Treningi odbywają się w środy, czwartki, piątki i soboty. Prosimy o kontakt telefoniczny, a wtedy poinformujemy o godzinie treningu odpowiedniej grupy wiekowej.

W razie zapytań zapraszamy do kontaktu:
TRENERZY:
MARIUSZ KRECH, tel. 664 911 534,
ARKADIUSZ JURKIEWICZ, tel.515 569 956

20181023_05