Dziś jest , r.
giweather joomla module

W sobotę odbył się pierwszy trening motoryczny na Sali pod okiem trenera Adama. Treningi będą odbywały się cyklicznie co dwa tygodnie.

 

20181023 02Motoryka to podstawa treningu już od najmłodszych lat i staramy się uświadamiać to naszym zawodnikom. Jedną z kluczowych cech motorycznych jest koordynacja ruchowa, do której przywiązujemy ogromną wagę. Cieszymy się, że dzieci trenują z pełnym zaangażowaniem, robią postępy i rozumieją, że jest to dla nich pomocne. Duże brawa!

Zapraszamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku (tam więcej informacji, postów ,zdjęć)!
MŁODY PIŁKARZ JONKOWO –POLUB NAS!

WSZYSTKIE DZIECI od 4 roku życia zapraszamy do naszej szkółki, do trenowania i wspólnej zabawy. W razie pytań zapraszamy do kontaktu. Młody Piłkarz Jonkowo to nie tylko piłka nożna ale przede wszystkim zajęcia ogólnorozwojowe dla twojego dziecka.
Od poprzedniego sezonu do naszej ekipy dołączył trener personalny Paweł Przygocki, który z każdą grupą prowadzi zajęcia pod kątem treningu motorycznego i koordynacji ruchowej. Zachęcamy do przyjścia na trening próbny, DOŁĄCZ DO NAJLEPSZYCH !!!

W okresie zimowym trenujemy na Sali Gimnastycznejw SP im.T.Kościuszki w Jonkowie. Treningi odbywają się w środy, czwartki, piątki i soboty. Prosimy o kontakt telefoniczny, a wtedy poinformujemy o godzinie treningu odpowiedniej grupy wiekowej.

W razie zapytań zapraszamy do kontaktu:
TRENERZY:
MARIUSZ KRECH, tel. 664 911 534,
ARKADIUSZ JURKIEWICZ, tel.515 569 956