Dziś jest , r.
giweather joomla module

Akademia Sztuk Walki Jonkowo zaprasza wszystkich chętnych na treningi KARATE KYOKUSHIN. Dzieci od 4 lat (zajęcia sportowo-rekreacyjne), młodzież i dorosłych. Karate może ćwiczyć każdy bez względu na wiek, płeć i kondycję fizyczną. Zapisy trwają przez cały rok.

Karate to nie "bicie się", to sztuka samoobrony. Karate nie uczy agresji, ale ją zwalcza. Uczy jak panować nad swoimi emocjami i zachowaniem. Uczy jak unikać konfliktów, uczy zasad i wartości oraz poszanowania dla drugiego człowieka, szacunku i pokory. Kształtuje charakter i poprawia wydolność oraz sprawność fizyczną. Dodaje pewności siebie i odwagi do stawiania i osiągania kolejnych celów i wyzwań. Uczy samodyscypliny co przekłada się na lepszą naukę i poprawia koncentrację. Ćwiczenia w parach i grupach pozwalają na otworzenie się na rówieśników oraz pozwalają nawiązać nowe znajomości i przyjaźnie. Treningi karate to również możliwość dla najmłodszych na wyszalenie się i wyładowanie złych emocji. Trenujemy na boso, co ma wpływ na poprawę samopoczucia i twoje zdrowie, a różnorodność ćwiczeń pozwala zwalczać wady postawy m.in. takie jak skolioza czy płaskostopie.
Dla ambitnych ćwiczących w każdym wieku zapewniamy możliwość uczestniczenia w rywalizacji sportowej podczas turniejów krajowych i międzynarodowych. W naszym Klubie medale zdobywają dzieci wieku od lat 5 oraz młodzież i dorośli. Trenujemy na specjalistycznym sprzęcie sportowym, a zajęcia prowadzą wykwalifikowani instruktorzy i trenerzy z wieloletnim doświadczeniem. Treningi w ASW Jonkowo to sport, zabawa, integracja. Nasz Klub posiada licencję Polskiego Związku Karate.

W Jonkowie działamy już 5 rok. Zatem jeśli chcesz trenować z medalistami wielu turniejów ogólnopolskich i międzynarodowych zapraszamy na treningi karate, które odbywać się będę we wtorki i czwartki w Szkole Podstawowej w Jonkowie ul. ks. Hanowskiego, godz.: 17:00 -17:45 grupa dzieci 4-8 lat; 17:45-19:00 grupa młodzież i dorośli. Dodatkowo w każdy wtorek, w godz. 19:00-20:00 zapraszamy wszystkich mieszkańców Gminy Jonkowo na bezpłatne zajęcia karate współfinansowane przez Gminę Jonkowo.

Nasze przesłanie to: "Mówimy stop dopalaczom. Naszym dopalaczem jest sport!"

Pierwszy trening już we wtorek 4 września (wyjątkowo na boisku za Szkołą Podstawową w Jonkowie). Przyjdź, zobacz, sprawdź się. Szczegóły na plakatach oraz pod nr tel. 733 613 211 - Marek Bębenek, wychowawca, instruktor karate i samoobrony, posiadacz stopnia mistrzowskiego 2 dan karate kyokushin. Zapraszamy również do odwiedzenia i polubienia naszego profilu na FB. Do zobaczenia na treningu.

20180902 01

 

20180902 02

 

20180902 03