Dziś jest , r.
giweather joomla module

Drodzy Państwo,czas przedstawić kolejnego trenera, który dołącza do naszej ekipy! Trener Paweł odpowiedzialny będzie za przeprowadzanie profesjonalnego treningu ogólnorozwojowego, motorycznego.

PAWEŁ PRZYGOCKI:

- absolwent Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku

- instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness

- nowoczesne formy gimnastyki; wydane przez MENiS

- instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness

- ćwiczenia siłowe; wydane przez MENiS, absolwent Fizjoterapii (Biomasażu) Centrum Nauki i Biznesu “Żak”

-Trener Personalny Fitness Osób Starszych

- specjalista żywienia i suplementacji Polskiego Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów w Kulturystyce, Fitness i Muscle Fit; System “Sylwetka”

-uczestnik wielu szkoleń i konferencji m.in. Dietetyka i Suplementacja (Jakub Mauricz), Funkcional Training (Jakub Mauricz), Body Gym – Trening Funkcjonalny (PSF 4 FIT), Żywienie Ludzi Aktywnych (PKOl);

20180416 01Pod kątem treningu motorycznego oraz piłki nożnej Paweł szkolił się u najlepszych. Ukończył szkolenia z zakresu "Oceny funkcjonalnej FMS" oraz "Kształtowania motorycznego w ujęciu funkcjonalnym" pod okiem Remigiusza Rzepki - trenera przygotowania motorycznego reprezentacji Polski w piłce nożnej od 2011roku. Uczestniczył również w szkoleniu "Żywienie i suplementacja w piłce nożnej" prowadzonym przez dietetyka i specjalistę od suplementacji Legii Warszawa - Wojciecha Zep.

20180416 02Więcej o trenerze można będzie się dowiedzieć podczas pierwszego treningu już w sobotę 21 kwietnia! Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci i  naszych zawodników!

Przypominamy o wiosennym ogłoszonym kolejnym naborem do naszej szkółki! Oferujemy zajęcia ogólnorozwojowe z elementami piłki nożnej dla dzieci i młodzieży w wieku od 4 do 16 lat. Zapewniamy kilka treningów w tygodniu, wyjazdy na mecze i turnieje. W tym roku zapraszamy również do zapisów na obóz letni,który zaplanowaliśmy na 23-27 lipca. Od tego sezonu do naszej ekipy dołącza trener personalny o którym mowa wyżej - Paweł Przygocki, który raz w tygodniu z każdą grupą przeprowadzi trening motoryczny. Zachęcamy do przyjścia na trening próbny i do wspólnej zabawy na świeżym powietrzu!

Młody Piłkarz Jonkowo to nie tylko piłka nożna ale przede wszystkim zajęcia ogólnorozwojowe dla twojego dziecka.

Zachęcamy również do śledzenia nas na naszym profilu na facebooku!!!

DOŁĄCZ DO NAJLEPSZYCH !!!

W okresie wiosenno-letnim trenujemy na Orliku przy SP im.T.Kościuszki w Jonkowie.

TRENERZY:MARIUSZ KRECH, tel. 664 911 534, ARKADIUSZ JURKIEWICZ, tel.515 569 956

nabor