Dziś jest , r.
giweather joomla module

Piłkarze GLKS Jonkowo występujący w gr. 3 klasy A seniorów mają za sobą już dwie kolejki spotkań w rundzie wiosennej.

W przerwie zimowej w drużynie seniorów GLKS-u doszło do sporych zmian kadrowych, w miejsce Marcina Wicińskiego, który odszedł do MKS Jeziorany, trenerem jonkowian został Bogdan Michalewski. Roszady nastąpiły również w kadrze zawodniczej, do której dołączyli Jakub Biały, Michał Górski oraz Robert Kozłowski. Zespół opuścili: Cezary Adamowicz, Tomasz Berent, Krzysztof Chmiel oraz Damian Rogalski, którzy kontynuują przygodę z piłką nożną w innych klubach.  Trenerowi oraz zawodnikom, którzy opuścili nasze szeregi dziękujemy za reprezentowanie GLKS-u oraz życzymy powodzenia w nowych klubach.

W rozegranych dotychczas meczach podopieczni trenera Bogdana Michalewskiego grali ze zmiennym szczęściem ponosząc porażkę 0:1  w wyjazdowym meczu z Leśnikiem Nowe Ramuki i odnosząc zwycięstwo 4:2 w Jonkowie z GKS-em Gietrzwałd-Unieszewo.

20180415 02

W przegranym 0:1 meczu w Nowych Ramukach zabrakło przede wszystkim, konsekwencji i spokoju w grze oraz skuteczności w sytuacjach pod bramką przeciwnika. Nie bez wpływu na wynik miały również kontuzje Radzińskiego, Gniadka, Saluszewskiego  i Stępnia, które ograniczyły możliwości zmian w składzie.

Leśnik Nowe Ramuki – GLKS Jonkowo 0:1

Skład GLKS-u: Chaliński K.  – Jaworski R., Biały J., Kurek A., Górzec K., Pieczurczyk M., Tomczonek R., Stępień M.,  Babiej K., Olszewski P., Stryjek J. oraz Zwolan P., Juzwowski S.

20180415 01

Zdecydowanie lepszy wynik - 4:2  z GKS-em Gietrzwałd-Unieszewo  na inaugurację rozgrywek w Jonkowie uzyskali piłkarze GLKS-u.  Jonkowianie już w  pierwszej minucie wyszli na prowadzenie po bramce Patryka Zwolana, który zakończył plasowanym strzałem składną akcję GLKS-u.  Równie efektownie GLKS rozpoczął drugą połowę meczu podwyższając wynik meczu na 2:0 po strzale Rafała Grablewskiego. Prowadzenie 2:0 najwyraźniej uśpiło czujność podopiecznych trenera Michalewskiego, którzy w przeciągu kilkunastu minut stracili prowadzenie po dwóch bramkach GKS-u. Ostatni kwadrans meczu to zdecydowanie lepsza gra jonkowian, którzy po bramkach Pawła Olszewskiego oraz Marcina Pieczurczyka ustalili wynik spotkania na 4:2 dla jonkowian.

GLKS Jonkowo - GKS Gietrzwałd-Unieszewo 4:2

Skład GLKS-u: Chaliński K. – Jaworski R., Biały J., Kurek A., Pieczurczyk M., Tomczonek R.,  Zwolan P., Babiej K., Olszewski P., Stryjek J., Grablewski R. oraz Górski Mateusz, Górski Michał, Kozłowski R.