Dziś jest , r.
giweather joomla module

W dniach 23-25.02.2018 w Centralnym Ośrodku Sportu w Zakopanem odbyła się 7 edycja międzynarodowego seminarium karate kyokushin "Polish Fighters Camp", w którym udział wzięło ponad 300 zawodników z Polski i za granicy m.in. z takich krajów jak: Ukraina, Białoruś, Holandia czy Tunezja.

Licznie stawili się kadrowicze reprezentacji Polski. Jest to jedno z największych seminariów sztuk walki nie tylko w Europie, ale i na świecie, które każdego roku przyciąga uwagę kilkuset karateków z całego świata. Na tak prestiżowym wydarzeniu nie mogło zabraknąć przedstawicieli Akademii Sztuk Walki Jonkowo, którą reprezentowała sześcioosobowa ekipa w składzie: sensei Marek Bębenek oraz sempai: Jakub Smoliński, Jakub i Olaf Grabkowscy, Adam i Maksymilian Penger.

Przez trzy dni zawodnicy szkolili się pod okiem Japończyka, sensei Shohei Kamady, aktualnego mistrza świata wagi ciężkiej z 2017 r. Podczas siedmiu treningów nie zabrakło elementów kumite (walka), ćwiczeń sprawnościowych i szybkościowych.

Do Jonkowa wróciliśmy zmęczeni, ale z dużym bagażem doświadczeń, zadowoleni i naładowani pozytywną energią do dalszych treningów. A ta niewątpliwie będzie potrzebna zawodnikom ASW Jonkowo, bo już niedługo zaczynamy kolejny sezon startowy w kraju i za granicą, gdzie promować będziemy nasz Klub i Jonkowo - podsumowuje sensei Marek Bębenek.

Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii z seminarium w Zakopanem na naszym profilu na FB oraz na nasze treningi, które odbywają się w Szkole Podstawowej w Jonkowie w każdy wtorek i czwartek.

GALERIA ZDJĘĆ >>

20180305 01