Dziś jest , r.
giweather joomla module

Kolejny transfer naszego zawodnika! Arkadiusz Daniszewski przeszedł do klubu Stomil Olsztyn.

20171120 04Transfer odbył się kilka miesięcy temu ,ale teraz dostaliśmy informację od obecnego trenera Arka, że świetnie sobie radzi i przyjął się do drużyny, także możemy oficjalnie się tym chwalić. Mamy nadzieję na dalsze sukcesy i tego właśnie życzymy. W naszych głowach pojawiło się pytanie: ,,Kto będzie kolejny?". My zawsze będziemy patrzeć na dobro naszych zawodników i trzymać kciuki za tych,którzy mądrze wybrali inny klub. 

Wcześniej to gra w piłkę była największą pasją naszych trenerów. Teraz zdecydowanie pochłonęła ich pasja do nauczania-trenowania innych. Trener Mariusz Krech pokonał następny "level" w grze trenerskiej. Ukończył on kurs UEFA B organizowany przez PZPN. Szkolimy się i rozwijamy nasze umiejętności dla naszych zawodników. Chcemy być najbardziej profesjonalni jak tylko się da! Zapraszamy wszystkich do naszej szkółki, w której pracuje wyszkolony i wykwalifikowany sztab trenerski z prawdziwego zdarzenia! MŁODY PIŁKARZ JONKOWO! 

WSZYSTKIE DZIECI zapraszamy od 4 roku życia do naszej szkółki, do trenowania i wspólnej zabawy. W razie pytań zapraszamy do kontaktu. Młody Piłkarz Jonkowo to nie tylko piłka nożna ale przede wszystkim zajęcia ogólnorozwojowe dla twojego dziecka Zachęcamy również do śledzenia nas na naszym profilu na facebooku!!!

W okresie zimowym trenujemy na Sali Gimnastycznej w SP im.T.Kościuszki w Jonkowie.

TRENERZY:MARIUSZ KRECH, tel. 664 911 534; ARKADIUSZ JURKIEWICZ, tel.515 569 956