Dziś jest , r.
giweather joomla module

W czwartek 13 grudnia rozpoczęły się prace na kolejnym odcinku drogi powiatowej z Jonkowa do Godek. Tym razem wykonawca zadania realizowanego w ramach projektu: „Poprawa ekomobilności miejskiej na terenie Gminy Jonkowo” rozpoczął prace na drodze z Jonkowa do Węgajt. 

 Wykorzystując sprzyjające warunki pogodowe, wykonawca prac Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Sp. z o.o z Mińska Mazowieckiego, rozpoczął prace na kilkusetmetrowym odcinku od skrzyżowania przy Domu Strażaka w Jonkowie w kierunku na Węgajty. Trzeba przyznać, że firma zabrała się do pracy z animuszem i w ciągu niecałych dwóch dni pracy sfrezowała asfalt w drogi oraz rozpoczęła budowę kanalizacji burzowej, która będzie biegła nie tylko w kierunku Węgajt, ale również przez całą długość ul. Hanowskiego w Jonkowie, począwszy od skrzyżowania Jonkowo-Mątki, aż do cieku wodnego przy dawnej oczyszczalni ścieków przy drodze na Węgajty. 

GALERIA ZDJĘĆ>>

 

 

20181214 02

 

UWAGA! Zgodnie z zatwierdzonym projektem organizacji ruchu wprowadzony zostaje objazd do Węgajt i Godek drogą gminną Jonkowo - Węgajty (droga wzdłuż torów kolejowych, za przejazdem kolejowym na drodze powiatowej Jonkowo - Giedajty). Dla mieszkańców, których posesje położone są przy remontowane jdrodze zapewniony zostanie pojazd po remontowanej drodze.  

 

20181214 03