Dziś jest , r.
giweather joomla module

Powiatowy Lekarz Weterynarii w Olsztynie informuje, iż od dnia 28 lutego 2018 r., obowiązują zasady bioasekuracji w hodowli świń, opublikowane w rozporządzeniu Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 9 lutego 2018 r., zmieniające rozporządzenie w sprawie środków podejmowanych w związku z wystąpieniem afrykańskiego pomoru świń (Dz. U. z 2018 r., poz. 360).

Energa Operator informuje, że w dniu 12.03.2018 r. nastąpią przerwy w dostawie energii elektrycznej w następujących miejscowościach:

Dyrektor Przedszkola w Jonkowie zatrudni nauczyciela języka angielskiego w wymiarze 3/23 etatu.

Energa Operator informuje, że w dniu 27 lutego 2018 r. nastąpi przerwa w dostawie energii elektrycznej w godz. 8:00 - 13:00 dla odbiorców w miejscowości Giedajty Kolonia.

NZOZ im. L. Rydygiera - Tomasz Kardacz informuje, że aktualne grafiki lekarzy znajdują się na stronie internetowej Zakładu, pod adresem internetowym: www.http://przychodnia-rydygiera.pl

Gmina Jonkowo w imieniu, której działa Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Jonkowie informuje, że zakończyła realizację projektu ,,Świadomość i kreatywność naprzeciw przemocy” w ramach Programu Osłonowego  „Wspieranie Jednostek Samorządu Terytorialnego w Tworzeniu Systemu Przeciwdziałania  Przemocy  w Rodzinie”