,
giweather joomla module

W niedzielę 7.01.2018 odbył się pierwszy z czterech zaplanowanych na styczeń turniejów z cyklu MŁODY PIŁKARZ JONKOWO CUP 2018!

 

Za nami zmagania chłopców i dziewczynek rocznika 2009. W turnieju udział wzięło 12 drużyn, każda liczyła 12 zawodników. Odwiedziły nas drużyny, które podzielone były na 2 grupy:

Grupa I: Młody Piłkarz Jonkowo I, MKS Jeziorany, Żuri Football Olsztyn, UKS Junior Świątki, Czereś Sport Olsztyn, Gutkovia Gutkowo,

GRUPA II: Młody Piłkarz Jonkowo II, UKS Frendo Dywity, AP Stomil Olsztyn, AP Ostróda, Fun Futbol Olsztyn, SKS Szczytno.

20180113 01Do półfinału awansowały drużyny Młody Piłkarz Jonkowo I, AP Stomil Olsztyn, MKS Jeziorany oraz UKS Frendo Dywity. Nasza drużyna w meczu półfinałowym wygrywała wynikiem 1:0, w końcówce meczu straciliśmy jednak bramkę i mecz zakończył się remisem 1:1. O ostatecznym wyniku musiały zadecydować rzuty karne. Tu emocje sięgały zenitu- kilu piłkarzy z obu drużyn nie wykorzystało przysłowiowej jedenastki. Po kilku seriach z wejścia do finału cieszyć się mogła drużyna AP Stomil Olsztyn, która w całym turnieju zajęła 2 miejsce. My natomiast graliśmy z drużyną UKS Frendo Dywity w meczu o 3 miejsce, które również po serii rzutów karnych ostatecznie zajęliśmy! Pierwsze miejsce na podium wywalczyła drużyna MKS Jeziorany- dziękujemy dobremu przeciwnikowi i gratulujemy sukcesu! Każdy uczestnik turnieju otrzymał medal oraz upominek. Każdy trener wytypował najlepszego jego zdaniem zawodnika swojej drużyny, a my z przyjemnością wręczyliśmy im statuetki. Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Krystian Kowalczyk (AP Stomil Olsztyn). Najlepszym strzelcem Adam Pięknik(Młody Piłkarz Jonkowo I), który strzelił aż 10 bramek! Najlepszym bramkarzem Kacper Zieliński (Młody Piłkarz Jonkowo I).Jak zwykle na naszych turniejach popisali się nasi rodzice, którzy cały dzień w pocie czoła obsługiwali bufet, podawali ciepłe jedzonko, pyszne ciasta i serwowali napoje. Dochód w całości zostanie przeznaczony na zakup bramek na nasze boisko. Trybuny całe wypełnione były kibicami i entuzjastami piłki nożnej. W sumie odwiedziło nas ok 350 osób!

20180113 02Turniej odbył się pod patronatem Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie oraz Warmińsko- Mazurskiego Związku Piłki Nożnej. Dziękujemy za wsparcie w ufundowaniu nagród firmie MSSPORT Joma oraz firmie 4 keepers. Każdy uczestnik turnieju otrzymał ciepły, pyszny obiad dzięki uprzejmości restauracji Gardenia w Hotelu Villa Pallas. Swoją cegiełkę dorzuciła również firmy Darlol i Volscan. Wszystkim sponsorom oraz osobom zaangażowanym w pomoc przy organizacji serdecznie dziękujemy. Zapraszamy do oglądania galerii zdjęć oraz do polubienia naszej strony na Facebooku: Młody Piłkarz JONKOWO

WSZYSTKIE DZIECI zapraszamy od 4 roku życia do naszej szkółki, do trenowania i wspólnej zabawy. W razie pytań zapraszamy do kontaktu. Młody Piłkarz Jonkowo to nie tylko piłka nożna ale przede wszystkim zajęcia ogólnorozwojowe dla twojego dziecka .Zachęcamy również do śledzenia nas na naszym profilu na facebooku!!!

DOŁĄCZ DO NAJLEPSZYCH !!!
W okresie zimowym trenujemy na Sali Gimnastycznej w SP im.T.Kościuszki w Jonkowie.

TRENERZY: MARIUSZ KRECH, tel. 664 911 534, ARKADIUSZ JURKIEWICZ, tel.515 569 956

20180113 03   20180113 04

GALERIA ZDJĘĆ >>